Kaip Uždirbti Realius Pinigus Žaisdamas Žaidimus (Žaidimai Už Kuriuos Moka)

Pinigų uždirbimas yra esminė dalis kuriant turtą arba siekiant tam tikrų finansinių tikslų, todėl jei dar neuždirbate pinigų, svarbu kuo greičiau pradėti. Realių pinigų uždirbimas suteikia daugiau laisvės ir galimybių gyvenime, pavyzdžiui, tai leidžia daugiau investuoti, daugiau atostogauti ir būti dosnesniu žmogumi. Kad uždirbti pinigų jums nebūtinai reikia turėti samdomą darbą. Pinigų uždirbimas tapo lengvesnis dėl momentinių grynųjų pinigų žaidimų ir programėlių, skirtų laimėti tikrus pinigus. Dauguma tų žaidimų yra nemokami ir pasiekiami ranka, o kad jums būtų lengviau, šiame straipsnyje pateikiame geriausias žaidimų programas, kuriose galima laimėti tikrus pinigus.

Žaidimai, už kuriuos mokami pinigai:

“Blackout Bingo”:

Su „Blackout Bingo“ programėle jūs kontroliuojate, kiek galite uždirbti, be to šia programėle naudotis labai paprasta. Visi žaidžiantys nariai mato tuos pačius kamuoliukus ir kortas, o norint tapti bingo meistru, reikia susikaupimo, greičio ir strategijos. Visi žaidimai trunka tik apie 2 minutes, todėl žaidėjai gali prisijungti ir žaisti kada tik nori, o jei norite, galite varžytis ir dėl piniginių prizų.

“Mistplay”:

„Mistplay“ yra viena iš populiariausių žaidimų programų, skirtų laimėti tikrus pinigus. Žaisdami galite ne tik uždirbti nemokamų dovanų kortelių, bet ir atrasti naujų žaidimų, kuriuos jums patiks žaisti. „Mistplay“ žaidimo esmė – reikia rinkti „vienetus“, kuriuos vėliau galėsite išpirkti už atlygį, arba galima išgryninti už dovanų korteles „Amazon“, „Playstation“, „Visa“ ir kt.

“InboxDollars”:

Su „InboxDollars“ programėle tapti žaidėju neįtikėtinai paprasta, o jums tereikia prisiregistruoti – tam užtruksite tik 2 minutes. „InboxDollars“, palyginti su kitomis panašiomis programomis, yra unikali, nes leidžia lengvai užsidirbti pinigų iš savo kitų veiklų. Tai yra moka už tai, ką jau darote internete, pavyzdžiui, žiūrite vaizdo įrašus, žaidžiate žaidimus, dalyvaujate apklausose ir atliekate kitas paprastas užduotis. „InboxDollars“ taip pat leidžia pasirinkti iš daugybės kitų žaidimų, o jūs turite nuspręsti, ar norite tai išbandyti ir gauti premiją.

“Solitaire Cube”:

“Solitaire Cube” yra įtraukiantis žaidimas, kurį galite žaisti savo telefone. Be to galite dalyvauti grynųjų pinigų turnyruose arba tiesioginėse varžybose su kitais žaidėjais ir tikrais piniginiais prizais. Žaidimo esmė – žaisti su kitais žaidėjais, kurie turi tokį patį įgūdžių lygį realiuoju laiku, ir sudėti kortas į krūvas pagal jų rūšį.

“Swagbucks”:

„Swagbucks“ yra programa ir svetainė, kuri moka pinigus už internetinių žaidimų žaidimą. Taip pat galite gauti pinigų ir už kitą veiklą šioje svetainėje, pvz., galite žiūrėti vaizdo įrašus, dalyvauti apklausose ir sutaupyti pinigų gaudami kuponus. „Swagbucks“ taip pat suteikia galimybę dalyvauti mokamose internetinėse apklausose, kad gautumėte nemokamas dovanų korteles, o jas vėliau iškeistumėte į tikrus pinigus per „PayPal“.

“21 Blitz”:

“21 Blitz” yra žaidimų “21” ir “Solitaire” mišinys ir apima turnyrus ir tarpusavio varžybas su tikrais piniginiais prizais. Tai yra įgūdžius ir smegenis lavinantis žaidimas arba tiesiog laiko praleidimo būdas. Galite žaisti su tikrais žmonėmis turnyruose nemokamai, o tada pereiti prie grynųjų pinigų žaidimų, kai tik būsite pasirengę konkuruoti ir laimėti. Kad galėtumėte dalyvauti grynųjų pinigų turnyruose prieš kitus žaidėjus, turite įnešti pinigų, o išgryninimas vyksta per “PayPal”.

“Drop”:

„Drop“ siūlo nemokamas dovanų korteles, skirtas žaisti arkadinius žaidimus, įtrauktus į žaidimų programų sąrašą. Galite žaisti įvairius žaidimus, pvz., kazino žaidimus, o žaidimų sąrašas nuolat keičiasi. „Drop“ skirtumas nuo kitų tokių programų yra tai, kad jis turi daugybę būdų uždirbti. Tai reiškia, kad galite užsidirbti žaisdami žaidimus, teikdami pinigų grąžinimo pasiūlymus, dalyvaudami apklausose ir gauti kitų apdovanojimų. Žaidimo esmė – reikia atlikti įvairias užduotis, už kurių atlikimą gausite dovanų kortelių.

“Lucktastic”:

“Lucktastic” yra nemokama programa, kurioje žaidėjai gali laimėti tikrų pinigų ir prizų bei uždirbti realų atlygį. Jūs galite užsidirbti realių pinigų registruodamiesi kasdien ir braukdami nutrintus pinigus, kad gautumėte tikrų atlygių ir dovanų. Šis žaidimas yra labai panašus į momentinės loterijos bilietus, kur reikia nutrinti laukelius ir gauti prizus, nes ši nemokama programa siūlo tas pačias kasdienines nutrinamas korteles, tik nemokamai, o jūs dar galite laimėti pinigų.

Pabaigai reikia pasakyti, kad mūsų išvardytos žaidimų programos moka pinigus arba suteikia kitas dovanas, pvz., dovanų korteles, kurias vėliau galima iškeisti į grynuosius. Nors naudodami šias žaidimų programas greičiausiai milijonieriumi netapsite, tačiau galite užsidirbti šiek tiek pajamų. Turite žinoti, kad kiekviena žaidimų programa turi skirtingą mokėjimo politiką ir išpirkimo minimumą, todėl prieš pradėdami turėtumėte daugiau pasidomėti ir išsiaiškinti taisykles.