TOP 10 Filmai Apie Pagrobimus

Pagrobimas yra vienas baisiausių nusikaltimų ir, žinoma, būtų groteskiška patirti malonumą iš kažkieno pagrobimo. Tačiau vis tiek yra kuriami filmai apie pagrobimus ir įkalinimus. Nors mes ir nemėgstame pagrobimo ar bet kokio kito nusikaltimo realiame gyvenime, žiūrint su nusikaltimais susijusius filmus užplūsta adrenalinas. Dažniausiai norime ir tikimės, kad auka išgyventų, ir manome, kad būtent tai mums patinka stebėti – kaip gėris nugali blogį. Taigi, pateikiame jums geriausių filmų apie pagrobimus sąrašą, kad jums būtų lengviau išsirinkti.

Filmai apie pagrobimus:

1. “Apgultis” – “Has Fallen” (2013 – 2019 m.) filmų serija:

“Apgultis” filmų serija turi tris filmus: “Olimpo apgultis” (ang. “Olympus Has Fallen”), “Londono apgultis” (ang. “Olympus Has Fallen” 2) ir “Angelo apgultis” (ang. “Angel Has Fallen”). Tai yra veiksmo kupini trileriai, kuriuose vaidina Gerardas Butleris. Pirmoji dalis pasakoja apie pagrobimo ir įkaitų sąmokslą prieš JAV prezidentą. Filme prezidentas Ašeris pagrobiamas ir laikomas įkaitu Baltųjų rūmų bunkeryje, kai Šiaurės Korėjos teroristų grupė užpuolė Baltuosius rūmus.

2. “Dingusioji” – “The Missing” (2003 m.):

Kai ūkininkė ir vieniša dviejų vaikų motina Maggie Gilkenson pamato savo paauglės dukters Lily pagrobimą, ji nenoriai priima savo svetimo tėvo Samuelio pagalbą susekti pagrobėjus. Pakeliui jiedu turi išmokti susitaikyti su praeitimi ir dirbti kartu, jei tikisi susigrąžinti Lily, iki kol ji nebus pervežta per sieną ir priversta tapti prostitute.

3. “Pagrobimas” – “Taken” (2008 – 2014 m.) filmų serija:

“Pagrobimas” filmų serija turi tris filmus: “Pagrobimas 1”, “Pagrobimas 2” ir “Pagrobimas 3”. Pirmoji dalis pasakoja kaip Albanijos prekeivių žmonėmis gauja pagrobia septyniolikmetę Kim ir jos draugę, o jos tėvas, kuris yra išėjęs į pensiją agentas, palikęs Centrinę žvalgybos agentūrą, deda visas pastangas ją susigrąžinti.

4. “Kapitonas Filipsas” – “Captain Phillips” (2013 m.):

Kai krovininis laivas praplaukia visai šalia Somalio, keli vyrai motorine valtimi bando priplaukti prie krovininio laivo ir pradeda į jį šaudyti. Kapitonas Richardas Phillipsas daro išvadą, kad jie yra piratai, todėl bando sulaikyti juos, bet jam nepavyksta. Piratai patenka į laivą, todėl Phillipsas liepia įgulai pasislėpti. Piratai nori pinigų, tačiau jiems neužtenka to, ką pasiūlo kapitonas – 30 000 USD, nes piratų lyderis nusiteikęs gauti milijonus. Jis planuoja įkaitais paimti įgulą ir laikyti juos už išpirką.

5. “12 Vergovės metų” – “12 Years A Slave” (2013 m.):

1841 m. afroamerikiečių smuikininkas Saliamonas Northupas yra laisvas vyras, gyvenantis su žmona ir vaikais Saratoga Springs, Niujorke. Jį pasamdo du vyrai dviejų savaičių turui Vašingtone su jų teatro kompanija. Tačiau Saliamonas yra pagrobiamas ir parduodamas kaip vergas Naujajame Orleane. Dvylika metų jis dirba plantacijose, kur su juo šeimininkai žiauriai elgiasi. Tačiau vieną dieną jis sutinka Kanados panaikinimo šalininką Bass, kuris žada išsiųsti laišką jo šeimai.

6. “Palikti Aliaskoje” – “The Frozen Ground” (2013 m.):

Aliaskos karininkas Jack Halcombe mano, kad Robertas Hansenas yra serijinis žudikas, kuris pagrobia jaunas merginas, jas kankina ir seksualiai prievartauja, o paskui nužudo. Tačiau jis neturi pakankamai įrodymų, kad gautų kratos orderį. Jis žino, kad viena auka, Cindy Paulson, kažkaip išgyveno, todėl nusprendžia ieškoti jos pagalbos, bet sužino, kad ji dabar yra narkomanė, turinti pasitikėjimo problemų. Remiantis tikrais įvykiais.

7. “Greta” (2018 m.):

Frences (akt. Chloë Grace Moretz) yra miela ir naivi jauna moteris, kuri stengiasi įsitvirtinti Niujorke pati. Radusi metro pamestą rankinę nusprendžia ją grąžinti jos teisėtam savininkui. Ta savininkė Greta (akt. Isabelle Huppert), ekscentriška prancūzų fortepijono mokytoja, mylinti klasikinę muziką. Neseniai netekusi mamos, Frances greitai suartėja su našle Greta. Jos greitai susidraugauja, tačiau Gretos motiniškas žavesys ima tirpti ir vis labiau trikdo, kai Frances supranta, kad Gretos gyvenime niekas nėra taip, kaip atrodo.

8. “Alfa gauja” – “Alpha Dog” (2006 m.):

Džonis ir jo draugai pagrobia 15-metį Džeiko, kuris yra skolingas daug pinigų Džoniui, brolį Zaką. Zakas mano, kad jo brolis greitai atiduos skolą ir jis bus paleistas. Tada Džonis paskiria savo bičiulį Frenkį būti Zako prižiūrėtoju, bet jie užmezga brolišką draugystę. Ar Zakui gresia pavojus?

9. “Amerikietiškas nusikaltimas” – “An American Crime” (2007 m.):

Filmas, paremtas tikra istorija, sukrėtusia tautą 1965 m., pasakoja apie vieną labiausiai šokiruojančių nusikaltimų, kada nors įvykdytų prieš vieną auką. Dvi keliaujančių karnavalo darbuotojų dukros Sylvia ir Jennie Fae Likens paliekamos ilgesniam laikui vienišos motinos Gertrūdos Baniszewski ir jos šešių vaikų namuose Indianapolyje. Gertrūda laikė paauglę užrakintą savo namo Indianoje rūsyje.

10. “Darželio auklėtoja” – “The Kindergarten Teacher” (2018 m.):

Darželio auklėtoja Niujorke tampa apsėsta vienu iš savo mokinių, kurį, jos manymu, yra stebuklingas vaikas.