Geriausi Angliukai Kaljanui: 10 Geriausių Angliukų Pasirinkimų

Visi kaljano rūkaliai greičiausiai žino, kad skirtingos kaljano anglys gali sukelti skirtingus pojūčius rūkymo seanso metu. O netinkamos anglies naudojimas gali visiškai sugadinti jūsų rūkymo patirtį. Taigi, šiame straipsnyje aptarsime 10 geriausių kaljano anglių pavadinimų, skirtų geresniems ir ilgesniems kaljano rūkymo seansams. Šiame sąraše išvardytos geriausios iš geriausių anglių, kurias tikrai verta pirkti.

“Cocourth Hookah Coals”:

“Cocourth” yra viena iš natūralias kokoso anglis gaminančių įmonių, kuri tiekia 100 % natūralias anglis. Šios anglys nekeičia kaljano tabako skonio ir neturi savo kvapo, nes yra visiškai bekvapios. Be to, šios anglys gali degti net iki 60 minučių, todėl galėsite mėgautis ilgu rūkymo seansu. Šios anglys yra sveikiausias pasirinkimas sau, nes jose nėra papildomų cheminių medžiagų. Naudodami šias anglis jūs neįkvėpsite jokių nešvarių chemikalų, naudojamų degimo procesui paspartinti. Be to, šios anglys palieka mažiau pelenų.

“Coco Nara Hookah Charcoal”:

Tai yra vienas geriausių prekės ženklų, gaminančių kokoso kaljano anglis. Norint jas įdegti ant dujinės viryklės ar elektrinio degiklio, tai užtruks tik iki 5 – 8 minučių, rūkymo seansu galite mėgautis apie valandą. Šiose anglyse nėra sieros, todėl pelenų lieka mažiau nei 5%. Be to, jos nesukelia kibirkšties ir gražiai dega. Šios anglys yra ekonomiškos ir nekenksmingos aplinkai. Šios anglys vis dar yra vienas geriausių pasirinkimų visiems kaljano mėgėjams.

“RED CUBE Coconut Shisha Charcoals”:

Tai yra geriausia kokoso kaljanų anglis ir vienas populiariausių prekės ženklų. Ši anglis gaminama iš kokosų lukštų, todėl yra nekenksminga aplinkai ir be cheminių medžiagų. Šios anglys nerūksta, neskleidžia jokio kvapo, yra netoksiškos, lengvai užsidega ir ilgiau dega. Šios anglys turi minimalų pelenų likutį ir ilgesnį degimo laiką, nes jose yra labai mažai drėgmės.

“Titanium Coconut Shell Hookah Coals”:

Šios anglys yra pagamintos iš 100% natūralių suspaustų kokoso kevalų, todėl “Titanium” yra žinomas kaip vienas geriausių kaljano anglių prekių ženklų. Šio prekės ženklo gaminama anglis yra mažiau porėta, todėl žemesnėje temperatūroje dega ilgiau. Rezultate – suteikia nuostabų kaljano rūkymo potyrį, be nepageidaujamo anglies skonio. Paprastai rūkymo seansas trunka nuo 45 minučių iki valandos. Šias anglis verta pirkti, jei norite nepakartojamos rūkymo patirties.

“Black Diamond Natural Hookah Charcoal”:

Ši kaljano anglis – tai grynai natūralus produktas, pagamintas iš 100% natūralaus kokoso kevalo. Šios anglys dega karščiau, todėl šiluma išlieka ilgiau ir palieka mažiau pelenų. Tai yra natūralus produktas, nes jame nėra klijų, užpildų ar nitratų. Produktas yra ekologiškas, todėl jame nėra pesticidų ar repelentų. Naudodami šią anglį galėsite mėgautis nuostabia rūkymo patirtimi, nes ji nepalieka jokio anglies skonio.

“Cocous Hookah Coals”:

Tai yra aukščiausios kokybės anglys, pagamintos iš 100% suspaustų kokoso kevalų. Jos dega keturis kartus ilgiau nei greitai užsidegančios anglys ir nepalieka jokio bjauraus poskonio, todėl galėsite mėgautis savo pasirinktu kaljano tabako skoniu. Šios anglys palieka daug mažiau pelenų, todėl kaljano padėklo valymas tampa daug lengvesnis. Naudojant šias anglis savo rūkymo seansu galėsite mėgautis iki valandos. Be to, naudojant šias anglis jūs nerūkote jokių nesveikų chemikalų, kurių yra pigesnėse anglyse. Šioms anglims įdegti reikia apie 10 – 15 minučių, kol jos pradeda švytėti raudonai.

“Pharaoh’s Natural Hookah Charcoal”:

Tai yra 100% kaljano anglis, gaminama iš natūralių kokoso kevalų, kuri yra beskonė ir bekvapė. Uždegant šią anglį nėra jokios kibirkšties, nes joje nėra sieros. Naudojant šią anglį savo rūkymo seansui, juo galite mėgautis pakankamai ilgai, be to ši anglis nepalieka daug pelenų.

“Coco Ala Natural Hookah Shisha Coals”:

Tai yra 100% natūralios kaljano anglys, pagamintos iš suspaustų kokoso kevalų ir tarnauja 3 kartus ilgiau nei kitos anglys. Šios anglys yra pagamintos iš visiškai natūralių medžiagų, tokių kaip kokoso kevalo anglis, be to, ši įmonė kaip rišiklį naudoja natūralų krakmolą. Natūralus krakmolas visiškai nepakenks jūsų organizmui ir, kita vertus, neleis angliukui susiskaidyti į mažus gabalėlius, todėl nesugadinsite puikios kaljano patirties. Taip yra todėl, kad suspaudžiant medžiagą temperatūra pakankamai pakyla, kad išgaruotų viduje esanti drėgmė. Šioje anglyje nėra borakso, nitratų ar antracito, todėl ji yra visiškai nekenksminga.

“Ecocha Coconut Husk Charcoals”:

Tai yra 100% natūralus produktas, kuris yra pagamintas iš specialios kokoso palmių veislės, auginamos tik Indonezijoje. Šios anglys nedaro jokios įtakos jūsų kaljano tabako skoniui ir dega karštai. Ši anglis turi puikų degimo laiką, nes yra gaminama iš Borneo palmių riešutų kevalo. Šios anglys yra itin natūralios, o to įrodymas yra tai, kad ji pagaminta tik iš vandens ir organinio manijokos krakmolo. Šios anglies sudėtyje nėra chemikalų, todėl tai yra viena geriausių kokoso anglių kaljanui. Ši anglis pasižymi ilgu degimo laiku ir dega 40 – 50 minučių, o pelenų susidaro nedaug.

“Superior Coco Shisha Coals”:

Tai yra aukščiausios kokybės kokoso anglys kaljanui, kurios dega iki 2 valandų ir rūkant nepalieka jokio kvapo ar keisto degimo skonio. Kad įsidegtų raudonai prireikia maždaug 6 – 8 minučių degant degikliu. Šioms anglims įdegti nenaudokite žiebtuvėlio. Tai yra žemesnio karščio anglis, todėl jei rūkote sultingesnio tipo tabaką, turėsite įdegti 3 – 4 anglis, kad pasiektumėte idealią temperatūrą. Šios aukščiausios kokybės anglys palieka šiek tiek daugiau pelenų nei kitos šiame sąraše esančios anglys, tačiau tai tikrai nėra taip svarbu, nes šios anglys yra visiškai natūralios.