Kiek Kainuoja Šarvuotos Durys?

Paradinės lauko durys – tai viena svarbiausių namo eksterjero detalių, kurią pasirinkti reikėtų itin atsakingai ir kruopščiai. Lauko durys turi ne tik derėti prie namo eksterjero, išsiskirti savo estetine išvaizda ir traukti aplinkinių dėmesį. Svarbiausias veiksnys, renkantis lauko duris, turėtų būti saugumas ir patikimumas. Pagrindinė lauko durų funkcija yra apsaugoti namus, o tam puikiai tinka šarvuotos durys.

Šarvuotų durų kaina:

Plieninės laminuotos buto durys su viena spyna gali kainuoti nuo 330 Eur, seifinės buto durys su dviem spynomis – nuo 360 Eur, o lauko apšiltintos šarvuotos durys – nuo 470 Eur. Žinoma, kiekvieno šarvuotų durų gamintojo kainos gali skirtis nuo kitų ir priklausyti nuo pasirinktų durų specifikacijų. Jei jus domina tikslesnės kainos, tada susisiekite su konkrečiu gamintoju, kuris gamina duris, ir jis pateiks jums optimaliausią pasiūlymą.

Nuo ko priklauso šarvuotų durų kaina?

Šarvuotų durų kaina priklauso nuo konstrukcijos ypatybių, pvz., jei duryse yra įmontuoti plieniniai kaiščiai, kurie apsaugo nuo durų iškėlimo net nupjovus vyrius, galutinė kaina kiek padidėja. Taip pat kainą įtakoja saugumo klasės rodiklis, t.y. kuo didesnė klasė, tuo ir kaina didesnė. Šarvuotų durų kaina yra didesnė už kitų tipų duris, nes šarvuotos durys dėl savo konstrukcijos yra ilgaamžės, tvirtos ir gerai izoliuoja garsą. Kainai įtakos turi ir tai, kad yra galimybė išgauti įvairius šarvuotų durų raštus, spalvas ir pasirinkti nestandartinių matmenų duris.

Kas yra šarvuotos durys?

Šarvuotos durys – tai toks lauko durų tipas, kuris montuojamas apsaugoti namus nuo ilgapirščių, nes šios durys pasižymi saugumu. Sumontavus šarvuotas duris vagims sunkiau jas išlaužti ir patekti į namo, buto ar kitos patalpos vidų. Turite žinoti, kad šarvuotų durų saugumas priklauso ne tik nuo durų konstrukcijos, bet ir nuo to, kokia spyna yra naudojama. Kuo sumontuotos spynos saugumo klasė yra aukštesnė, tuo drąsiau galite jaustis palikdami namus. Be spynos yra svarbūs ir kiti apsauginiai mechanizmai, pvz., skląsčiai, grandinėlės, spynų sklendės, apsaugota stakta ir varčia. Be to, šarvuotų durų montavimas taip pat turi įtakos saugumui, nes nesumontavus durų tinkamai vagys gali jas išlaužti. Geriausia, kad šarvuotos durys laikytųsi bent ant trijų vyrių, be to, rekomenduojama, kad jie būtų ne išoriniai, o vidiniai. Dėl šios priežasties duris sunkiau nuimti. Rekomenduojama šarvuotų durų saugumo klasė, kuri yra ne mažesnė nei trečia, o didžiausia – 6.